Dva gola Adnana Džafića u pobjedi protiv Posušja

Fudbaleri Tuzla Cityja nastavili su niz pobjeda i upisali četvrti uzastopni trijumf. Ovaj put savladano je Posušje sa visokih 4:1. Visočanin Adnan Adi Džafić pored dva postignuta gola bio je i asistent kod još jednog pogotka tima iz Tuzle.

Ekipa Husrefa Musemića odlično je otvorila meč utakmicu i već u 7.minuti Nukić prolazi po desnoj strani i pogađa Džafića koji glavom matira golmana gostiju.

U 15.minuti već je bilo 2:0. Džafić je izveo prekid za Čelikovića koji glavom pogađa za novo vodstvo Tuzla.

U drugom poluvremenu još dva gola. Prvo Krpić u 64.minuti, a konačnih 4:1 postavlja igrač utakmice Džafić na centaršut Nukića.

FK Tuzla City je sjajno otvorila sezonu i imaju četiri od četiri učinak uz utakmicu manje te su zaposjeli vrh tabele.

U narednom kolu slijedi gostovanje u Mostaru kod Zrinjskog.