RK BOSNA 24-24 RK BORAC- TRILER BORCU DONIO TITULU JESENJEG PRVAKA

Nije ovo prvi put da uhvatimo Borac “na spavanju” u prvom poluvremenu.  Imali smo plus 6 (17-11), ali je Borac kao i prije par sezona kad je imao duplo veći minus (18-6) stigao prednost sjajnom odbranom u drugom poluvremenu. Večeras triler završnica od 55. minute. Borac je čak uspio povesti 23:24, ali smo se vratili, imali šansu za pobjedu, pa se prepali i zamalo prosuli sve. Sreća, sudije ili neka kompenzacija od ranije kada smo pokradeni na gostovanjima, vratila se u zadnjih par sekundi trilera, kada je Borac trebao dobiti sedmerac i možda odnijeti puni plijen. Remi je ipak najrealniji ishod. Nedostajao je Harmandić da završi ovaj susret, jer niko drugi nije imao tu petlju da šutira za pobjedu.