RK BOSNA 2 SLAVILA PROTIV IMENJAKA U TEŠNJU REZULTATOM 34:30

U okviru 8. kola Prve lige FBiH – grupa Sjever za rukometaše, naši mladi momci su sa gostovanja još jednom donijeli pobjedu. RK Bosna 2 je ovaj put bio bolji od RK Bosna-TS Tešanj te slavio rezultatom 34:30.

Naši momci su nametnuli žestok tempo od prve minute utakmice pa se na poluvrijeme otišlo pri vodstvu našeg kluba rezultatom 19:12.

U nastavku, veći broj igrača je dobio priliku, pa su se tako među strijelce upisali Jamaković (14), Babić, Imamović i Sirčo Sead (4) te Ahić, Hrnjić, Redža, i Sirčo Harun po 2 puta. Najbolji strijelci u RK Bosna-TS Tešanj bili su Isaković i Mujkanović sa po 6 golova.

Nakon 8 odigranih kola RK Bosna 2 ima omjer od 4 pobjede i 4 poraza, a ono što je zanimljivo jeste da su čak 3 pobjede ostvarene na gostovanjima.

U narednom kolu naši momci su domaćini komšijama iz RK Kakanj, koji je prošle sezone ispala iz Premijer lige, pa nas u Visokom sigurno očekuje zanimljiv duel.