TKD KLUB CRNI LABUDOVI OSVOJIO PET MEDALJA NA TURNIRU U LIVNU

Dana, 23.10.2021. godine, u Livnu, u sportskoj dvorani „Dalibor Perković-Dali“, održan je 25. LIVNO OPEN 2021, na kojem je učestvovalo preko 200 takmičara iz BiH i zemalja regije.

Taekwondo klub Crni labudovi Visoko nastupio je sa 6 takmičara i osvojio 5 medalja, 2 srebrene i 3 bronzane.

Iz visočkog kluba ističu zadovoljstvo nastupom i ostvarenim rezultatima na veoma jakom turniru, tim više što je nekim takmičarima ovo bio debitantski nastup na takmičenju ovakvog formata.

Srebrene medalje su osvojili Samir Mujidagić i Bakir Hasić, dok su bronzu osvojili Harun Abazović, Hamza Hasić i Nedžma Alihodžić.

Iako je pružio sjajnu borbu, ovoga puta je zbog nedostatka sportske sreće bez plasman ostao Imran Zerdo, koji će, nadamo se, više sreće imati na nekom od narednih nastupa.

TKD kolektiv Crni labudovi nastavlja sa kontinuiranim treninzima i pripremama za buduće izazove, a već narednog vikenda uslijedit će nastup na turniru u Fojnici.