RK VOGOŠĆA 24:40 RK BOSNA VISPAK

Rukometni klub Bosna Vispak ostvario je ubjedljivu pobjedu u gostima kod Vogošća Poljine Hills u okviru zaostale utakmice trećeg kola rukometne Premijer lige BiH. Bosna je slavila sa 40:24 i tako upisala treću uzastopnu pobjedu u bh. prvenstvu.

Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno u kojem smjeru ide ova utakmica, Bosna je dominirala tokom cijele utakmice, a na pauzu su otišli sa prednošću od 8 poena razlike (19:11).

U drugom poluvremenu su samo nastavili sa sjajnom igrom, povećavali prednost i na kraju upisali ubjedljiv trijumf sa 16 golova razlike rezultatom 40:24.

U redovima Vogošće najefikasniji je bio Vanja Smiljanić sa čak 10 postignutih pogodaka, dok su u ekipi Bosne sjajne partije odigrlai Almir Osmanhodžić sa 9, Adnan Harmandić sa 7, te Nedžad Imamagić i Luka Karanović sa po 6 postignutih pogodaka.