Srijeda, 24 Aprila, 2024

Kompletan raspored EURO-a 2024: Nijemci otvaraju prvenstvo, termini idealni

Utakmicama finala baraža za EURO dobili smo sve učesnike i kompletan raspored utakmica na predstojećem Europskom prvenstvu.

Prva utakmica se igra 14. juna, a prvenstvo otvaraju Njemačka i Škotska. Finale je na rasporedu 14. jula.

Raspored i satnica:

Skupina A: Njemačka, Škotska, Mađarska, Švicarska
14. juni, 21 sat: Njemačka – Škotska (München)
15. juni, 15 sati: Mađarska – Švicarska (Köln)
19. juni, 18 sati: Njemačka – Mađarska (Stuttgart)
19. juni, 21 sat: Škotska – Švicarska (Köln)
23. juni, 21 sat: Švicarska – Njemačka (Frankfurt)
23. juni, 21 sat: Škotska – Mađarska (Stuttgart)

Skupina B: Španjolska, Hrvatska, Italija, Albanija
15. juni, 18 sati: Španjolska – Hrvatska (Berlin)
15. juni, 21 sat: Italija – Albanija (Dortmund)
19. juni, 15 sati: Hrvatska – Albanija (Hamburg)
20. juni, 21 sat: Španjolska – Italija (Gelsenkirchen)
24. juni, 21 sat: Hrvatska – Italija (Leipzig)
24. juni, 21 sat: Albanija – Španjolska (Düsseldorf)

Skupina C: Slovenija, Danska, Srbija, Engleska
16. juni, 18 sati: Slovenija – Danska (Stuttgart)
16. juni, 21 sat: Srbija – Engleska (Gelsenkirchen)
20. juni, 15 sati: Slovenija – Srbija (München)
20. juni, 18 sati: Danska – Engleska (Frankfurt)
25. juni, 21 sat: Engleska – Slovenija (Köln)
25. juni, 21 sat: Danska – Srbija (München)

Skupina D: Poljska, Nizozemska, Austrija, Francuska
16. juni, 15 sati: Poljska – Nizozemska (Hamburg)
17. juni, 21 sat: Austrija – Francuska (Düsseldorf)
21. juni, 18 sati: Poljska – Austrija (Berlin)
21. juni, 21 sat: Nizozemska – Francuska (Leipzig)
25. juni, 18 sati: Nizozemska – Austrija (Berlin)
25. juni, 18 sati: Francuska – Poljska (Dortmund)

Skupina E: Belgija, Slovačka, Rumunjska, Ukrajina
17. juni. 15 sati: Rumunjska – Ukrajina (München)
17. juni, 18 sati: Belgija – Slovačka (Frankfurt)
21. juni, 15 sati: Slovačka – Ukrajina (Düsseldorf)
22. juni, 21 sat: Belgija – Rumunjska (Köln)
26. juni, 18 sati: Slovačka – Rumunjska (Frankfurt)
26. juni, 18 sati: Ukrajina – Belgija (Stuttgart)

Skupina F: Turska, Gruzija, Portugal, Češka
18. juni, 18 sati: Turska – Gruzija (Dortmund)
18. juni, 21 sat: Portugal – Češka (Leipzig)
22. juni, 15 sati: Gruzija – Češka (Hamburg)
22. juni, 18 sati: Turska – Portugal (Dortmund)
26. juni, 21 sat: Gruzija – Portugal (Gelsenkirchen)
26. juni, 21 sat: Češka – Turska (Hamburg)

Osmina finala
30. juni, 21 sat: B1 – A3/D3/E3/F3 (OF1, Köln)
29. juni, 21 sat: A1 – C2 (OF2, Dortmund)
1. juli, 21 sat: F1 – A3/B3/C3 (OF3, Frankfurt)
1. juli, 18 sati: D2 – E2 (OF4, Düsseldorf)

2. juli, 18 sati: E1 – A3/B3/C3/D3 (OF5, München)
2. juli, 21 sat: D1 – F2 (OF6, Leipzig)
30. juni, 18 sati: C1 – D3/E3/F3 (OF7, Gelsenkirchen)
29. juni, 18 sati: A2 – B2 (OF8, Berlin)

Četvrtfinale
5. juli, 18 sati: OF1 – OF2 (ČF1. Stuttgart)
5. juli, 21 sat: OF3 – OF4 (ČF2, Hamburg)
6. juli, 21 sat: OF5 – OF6 (ČF3, Berlin)
6. juli, 18 sati: OF7 – OF8 (ČF4, Düsseldorf)

Polufinale
9. juli, 21 sat: ČF1 – ČF2 (PF1, München)
10. juli, 21 sat: ČF3 – ČF4 (PF2, Dortmund)

Finale
14. juli, 21 sat: PF1 – PF2 (Berlin)

RTV Visoko/Agencije

 

 

povezani članci

Najnovije