DENIAL MIMIĆ ZLATNI “CRNI LABUD”

Dana (11.3.2023.god) održano je Državno Prvenstvo u Taekwondou za seniore i za mlađe kadete. Na ovom državnom prvenstvu učestvovao je 241 takmičar iz 40 klubova. TKDK “Crni Labudovi” Visoko nastupio je sa 2 takmičara i osvojio jednu medalju i to zlatnu. Denial Mimić u konkurenciji mlađih kadeta do 47 kilograma osvojio je zlatnu medalju pobjedivši 2 borbe. Nažalost Rijad Ahmić ostao je bez plasmana jer je ovo za njega prvi turnir u seniorskoj konkurenciji. Već za dvije sedmice naš klub nastupa sa većim brojem takmičara na Državnom Prvenstvu za kadete i juniore koje će se održati u Zenici. Poslije tog turnira idemo u realizaciju novih projekata a to je prezentacija taekwondoa po osnovnim školama i otvaranje novih punktova. Ujedno TKDK “Crni Labudovi” Visoko vrši upis novih članova.Sve informacije možete dobiti na fejsbuk stranici Tkd Crni Labudovi. Sportski pozdrav!