Petak, 19 Aprila, 2024

TKD KOLEKTIV BOSNA: FAHRUDIN ADILOVIĆ I TARIK OHRAN OSVOJILI ZLATNE MEDALJE NA IZNIMNO JAKOM TURNIRU U PODGORICI

Taekwondo kolektiv (TKD) Bosna je učestvovao na izuzetno jakom turniru u Podgorici i ponovo ostvario vrhunske rezultate.

Radi se o kvalifikacionom prestižnom međunarodnom svjetski bodovno rangiranom turniru iz najače G1/E1 serije, koji je okupio preko 600 takmičara iz čak 32 države.

TKD kolektiv Bosna predstavljali su takmičari: Fahrudin Adilović, Davud Mešinović, Tarik Ohran, Aldin Islamović i Amina Hrvat.

Predvodili su ih treneri Edin Kajević – Kaja i Kerim Ahmedspahić.

Impresivne nastupe zabilježili su dvostruki kadetski evropski prvak Fahrudin Adilović i Tarik Ohran, koji su osvojili zlatne medalje, ubjedljivo savladavši svoje protivnike u finalnim dvobojima.

Bronzane medalje su osvojili: Davud Mešinović, Aldin Islamović i Amina Hrvat.

Dakle, pet takmičara TKD kolektiva Bosna je osvojilo pet medalja!

Jedan od najtrofejnijih TKD klubova u našem gradu i našoj domovini na ovaj način je nastavio kontinuitet velikih rezultata i osvajanja najsjajnijih odličja što je još jedan u nizu dokaza besprijekorno posloženog stanja u klubu u svim organizacijskim segmentima.

Čestitke od srca zbog još jednog nezaboravnog nastupa, a detaljniji izvještaj sa turnira u Podgorici očekujemo u narednim danima.