Petak, 26 Aprila, 2024

TKD KLUB CRNI LABUDOVI OSVOJIO ŠEST MEDALJA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U ZENICI

U Zenici je u subotu, 12. marta, održano Državno prvenstvo BiH u Taekwondo-u na kojem je učestvovalo 47 klubova sa 723 takmičara.

TKD klub Crni Labudovi je sa podmlađenim timom ostvario zapažene rezultate osvojivši šest medalja: jedno zlato, dva srebra i tri bronze.

Zlatnu medalju je osvojio Rijad Ahmić koji je slavio u tri borbe i na taj način došao do druge uzastopne titule državnog prvaka.

Srebrene medalje su osvojili Faris Adilović i Hamza Abazović, dok su se bronzanim medaljama okitili: Hamza Hasić, Amna Zerdo i Medina Alihodžić.

Iz kluba, koji kontinuitetom osvajanja odličja na najprestižnijim takmičenjima nastavlja da igra jednu od najrespektabilnijih uloga na bosanskohercegovačkoj TKD sceni, posebnu zahvalnost upućuju roditeljima takmičara na dugogodišnjoj podršci te svima koji na bilo koji način doprinose razvoju kluba u svim organizacijskim segmentima.

U narednom periodu će uslijediti novi izazovi o kojimaće javnost u našem gradu biti blagovremeno obaviještena.