Četvrtak, 25 Aprila, 2024

RUKOMETAŠI BOSNE PORAŽENI OD KRIVAJE U PRIJATELJSKOM SUSRETU ODIGRANOM U ZAVIDOVIĆIMA

Rukometaši visočke Bosne odigrali su prvi prijateljski susret u sklopu priprema za proljetnu premijerligašku polusezonu.

U Gradskoj dvorani u Zavidovićima, domaći tim Krivaje je slavio pobjedu rezultatom 29:27.

Utakmica je bila rezultatski veoma zanimljiva i borbena, pred sjajno popunjenim tribinama, a nakon prvog dijela igre rezultat je glasio 14:13 za domaćina, koji je i drugom poluvremenu bio za nijansu bolji i ostvario zasluženu pobjedu.

U redovima visočkog tima najefikasniji je bio Almir Osmanhodžić sa sedam golova, a četiri je postigao Haris Buljina.

U pobjedničkom timu najraspoloženiji je bio Isak Omerčević sa osam pogodaka, Haris Bašić je postigao sedam, a pet je dodao Semir Zvekić.

Ove dvije ekipe novi susret će odigrati u Visokom već u subotu, 5. februara od 18 sati i 30 minuta u dvorani Franjevačke klasične gimnazije.

Ne sumnjamo da će tribine biti ispunjene s obzirom da se visočka publika uželjela atraktivnog rukometa, a prilika će ovo biti i da na licu mjesta provjerimo sa kakvim snagama uoči nastavka sezone raspolažu „zeleno-bijeli“, koji su doveli veoma kvalitetna pojačanja s ciljem postizanja još boljih rezultata.