Raspored utakmica na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Kataru

223

Raspored utakmica na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Kataru (20. novembra – 18. decembra):

20. novembra:
A-grupa:
17.00 Katar – Ekvador (stadion Al Khor)

21. novembra:
A-grupa:
17.00 Senegal – Nizozemska (Al Tumama)
B-grupa:
14.00 Engleska – Iran (stadion Kalifa International)
20.00 SAD – Vels (Ahmad bin Ali)

22. novembra:
C-grupa:
11.00 Argentina – Saudijska Arabija (Lusail)
17.00 Meksiko – Poljska (974)
D-grupa:
14.00 Danska – Tunis (Education City)
20.00 Francuska – Australija (Al Vakra)

23. novembra:
E-grupa:
14.00 Njemačka – Japan (Kalifa Int.)
17.00 Španjolska – Kostarika (Al Tumama)
F-grupa:
11.00 Maroko – Hrvatska (11.00)
20.00 Belgija – Kanada (Ahmad bin Ali)

24. novembra:
G-grupa:
11.00 Švicarska – Kamerun (Al Vakra)
20.00 Brazil – Srbija (Lusail)
H-grupa:
14.00 Urugvaj – Južna Koreja (Education City)
17.00 Portugal – Gana (974)

25. novembra:
A-grupa:
14.00 Katar – Senegal (Al Tumama)
17.00 Nizozemska – Ekvador (Kalifa Int.)
B-grupa:
11.00 Vels – Iran (Ahmad bin Ali)
20.00 Engleska – SAD (Al Khor)

26. novembra:
C-grupa:
14.00 Poljska – Saudijska Arabija (Education City)
20.00 Argentina – Meksiko (Lusail)
D-grupa:
11.00 Tunis – Australija (Al Vakra)
17.00 Francuska – Danska (974)

27. novembra:
E-grupa:
11.00 Japan – Kostarika (Ahmad bin Ali)
20.00 Španjolska – Njemačka (Al Khor)
F-grupa:
14.00 Belgija – Maroko (Al Tumama)
17.00 Hrvatska – Kanada (Kalifa Int.)

28. novembra:
G-grupa:
11.00 Kamerun – Srbija (Al Vakra)
17.00 Brazil – Švicarska (974)
H-grupa:
14.00 Južna Koreja – Gana (Education City)
20.00 Portugal – Urugvaj (Lusail)

29. novembra:
A-grupa:
16.00 Nizozemska – Katar (Al Khor)
16.00 Ekvador – Senegal (Kalifa Int.)
B-grupa:
20.00 Vels – Engleska (Ahmad bin Ali)
20.00 Iran – SAD (Al Tumama)

30. novembra:
C-grupa:
20.00 Poljska – Argentina (974)
20.00 Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail)
D-grupa:
16.00 Tunis – Francuska (Education City)
16.00 Australija – Danska (Al Vakra)

1. decembra:
E-grupa:
20.00 Japan – Španjolska (Kalifa Int.)
20.00 Kostarika – Njemačka (Al Khor)
F-grupa:
16.00 Hrvatska – Belgija (Ahmad bin Ali)
16.00 Kanada – Maroko (Al Tumama)

2. decembra:
G-grupa:
20.00 Kamerun – Brazil (Lusail)
20.00 Srbija – Švicarska (974)
H-grupa:
16.00 Južna Koreja – Portugal (Education City)
16.00 Gana – Urugvaj (Al Vakra)

3. decembra:
osmina finala:
16.00 1. A-grupa – 2. B-grupa (Kalifa)
20.00 1. C-grupa – 2. D-grupa (A. bin Ali)

4. decembra:
osmina finala:
16.00 1. D-grupa – 2. C-grupa (Al Tumama)
20.00 1. B-grupa – 2. A-grupa (Al Khor)

5. decembra:
osmina finala:
16.00 1. E-grupa – 2. F-grupa (Al Vakra)
20.00 1. G-grupa – 2. H-grupa (974)

6. decembra:
osmina finala:
16.00 1. F-grupa – 2. E-grupa (E. City)
20.00 1. H-grupa – 2. G-grupa (Lusail)

9. decembra:
četvrtfinale:
16.00 pobjednik E1/F2 – pobjednik G1/H2 (Lusail)
20.00 pobjednik A1/B2 – pobjednik C1/D2 (E. City)

10. decembra:
četvrtfinale:
16.00 pobjednik F1/E2 – pobjednik H1/G2 (Al Tumama)
20.00 pobjednik D1/C2 – pobjednik B1/A2 (Al Khor)

13. decembra:
polufinale:
20.00 pobjednik Lusail – pobjednik E. City (Lusail)

14. decembra:
polufinale:
20.00 pobjednik Al Tumama – pobjednik Al Khor (Al Khor)

17. decembra:
utakmica za 3. mjesto:
16.00 poraženi PF1 – poraženi PF2 (Kalifa)

18. decembra:
finale:
16.00 pobjednik PF1 – pobjednik PF2 (Lusail)

RTV Visoko/Zenicablog.com