Kako (ne)čuvamo prirodu: Istovario stare gume u rijeku Bosnu (Video)
2169
Video je objavljen na stranici Pokret slobodnih građana-Doboj uz komentar: “grad nam je već odavno postao kontejner za smeće”.
Pogledajte snimak (zabilježen prije tri dana) koji nam je poslao naš sugrađanin, u nadi da će nadležne službe reagovati i sankcionisati ovaj i svaki naredni slučaj zagađenja “naše” životne sredine! Također, očekujemo da se nakon istrage i utvrđivanja identiteta odgovornog/ih lica, putem javnog informisanja oglase nadležne institucije sa ishodom o ovom slučaju – piše u opisu videa.
ISTOVAR GUMA U RIJEKU BOSNU😲😲😲➡️Grad nam je već odavno postao kontejner za smeće a mi toliko tolerantni da bi nam na tolikoj količini tolerancije pozavidio svaki zapadnjak!!!Od kako je Obren počeo da deponuje u naš grad đubre iz desetak gradova u okruženju tako su se i mnogi pojedinci okuražili da u po bijela dana i to u prvoj zoni grada deponuju lični otpad!!!➡️Pogledajte snimak(zabilježen prije tri dana) koji nam je poslao naš sugrađanin, u nadi da će nadležne službe reagovati i sankcionisati ovaj i svaki naredni slučaj zagađenja "naše" životne sredine!Takođe očekujemo da se nakon istrage i utvrđivanja identiteta odgovornog/ih lica, putem javnog informisanja oglase nadležne institucije sa ishodom o ovom slučaju.➡️U prilogu fotografije u komentarima.